پاسخ به سوالات متداول پیرامون اسنپ آن اسمایل

پاسخ به سوالات متداول پیرامون اسنپ آن اسمایل | دندانپزشک کودکان اصفهان

سوالات متداول پیرامون اسنپ آن اسمایل

در ادامه این مطلب از سایت دکتر اخلاقی، دندانپزشک کودکان اصفهان  به سوالات متداول پیرامون اسنپ آن اسمایل پاسخ خواهیم داد.

آیا اسنپ آن اسمایل آماده (پیش ساخته) هم وجود دارد؟

پلاک اسنپ آن اسمایل پیش ساخته نیست بلکه از روی دندانهای شما ساخته می شود. آن دسته از پلاکهای زیبایی دندانها که آماده هستند و در داروخانه ها یا فروشگاهها به فروش می رسند، بهتر است استفاده نشوند چرا که به دلیل عدم هماهنگی درست با دندانهایتان، باعث فشار آمدن بر آنها و مشکلات متعددی مانند ساییدگی، کج شدن دندانها و دندان درد و التهاب لثه می شوند.

به احتمال زیاد تبلیغات متعددی در ماهواره و در بعضی از سایت ها دیده اید که اسنپ آن اسمایل آماده را به فروش گذاشته اند. این نوع پلاک ها دارای خمیری هستند که بعد از مدت کوتاه دچار میکروب می شوند و لثه را بیمار و ملتهب می کنند، البته اگر بعد خرید و ثبت سفارش، محصول را برایتان به طور کامل ارسال کنند زیرا از افراد زیادی شنیده ایم که بعد از واریز پول، پلاکی برای آنها ارسال نشده است و یا فقط خمیر به آنها تحویل داده اند.

مطلب پیشنهادی : پیشگیری از علل بروز رکود لثه

مراقبت از لمینت متحرک چگونه است؟

این پلاک زیبایی از مواد مقاوم به لکه ساخته می شود تا به راحتی تغییر رنگ ندهد اما درست مثل دندانهای خودتان اگر چیزهایی مصرف کنید که باعث لکه در دندانها می شوند، این پلاک هم دچار تغییر رنگ می شود. باید مراقب باشید با این پلاک به دندانها فشار زیاد نیاورید و چیزهای سخت را به دندان نگیرید و غذاهای سفت نجوید.
شبها موقع خواب پلاک را در بیاورید. هر بار که آن را در می آورید باید خوب تمیز کنید و در جعبه مخصوص خود بگذارید تا گم نشود یا صدمه نبیند.

مزایا و معایب اسنپ آن اسمایل | دندانپزشک کودکان اصفهان

آیا می توانم با پلاک اسنپ آن اسمایل در دهان، چیزی بخورم؟

بله شما آزاد هستید بخورید و بیاشامید اما نباید غذاهای چسبناک یا سفت با آن بجوید. پس از غذا خوردن، پلاک را با مسواک تمیز کنید. اگر می خواهید دندانهای خود را زیبا کنید، بهتر است در مورد بهترین روش زیبایی لبخند با دندانپزشک مشورت کنید تا راهکار مناسب شما را تعیین کند تا از هدر رفت وقت و هزینه تان، جلوگیری شود.

هزینه اسنپ آن اسمایل چقدر است؟

هزینه این درمان زیبایی دندانها در مقایسه با دیگر درمان های زیبایی دندان مانند لمینت دندان، ایمپلنت و غیره بسیار کمتر است. مقدار هزینه دقیق اسنپ آن اسمایل را باید از دندانپزشک بپرسید چون بسته به عوامل متعدد از جمله این که برای هر دو قوس دندانی می خواهید یا نه، پلاک کامل می خواهید یا نیمه و غیره، هزینه تفاوت می کند.

آیا اسنپ آن اسمایل را میتوانم هر وقت خواستم بگذارم و بردارم؟

بله. این پلاک ثابت نیست بلکه متحرک و قابل در آوردن است. هر زمانی که بخواهید آن را میتوانید بردارید یا بگذارید.

صفحه اینستاگرام دکتر نجمه اخلاقی دندانپزشک کودکان اصفهان

آیا میتوانم اسنپ آن اسمایل را آنلاین سفارش بدهم؟

خیر. این پلاک زیبایی باید از روی قالب دندانهای شما ساخته شود بنابراین قابلیت خریداری آنلاین وجود ندارد و فقط دندانپزشک ماهر میتواند آن را بسازد تا مشکلی برای دندانهای خودتان ایجاد نشود.

آیا گذاشتن اسنپ آن اسمایل درد دارد؟

فرآیند ساخت آن کاملا بدون درد است، فرآیند گذاشتن و برداشتن آن هم همینطور. هیچ نیازی به بی حسی، مسکن و غیره ندارید و این درمان را کاملا بدون درد تجربه می کنید.


مطالعه بیشتر:

تشخیص و درمان علل دندان قروچه در کودکان

مقایسه پالپکتومی با پالپوتومی

مزایا و معایب اسنپ آن اسمایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *